Co robimy

Nasza organizacja zapewnia obsługę w pełnym zakresie i większość przedmiotów działalności pozostaje pod zarządem własnym firmy Dopharma, m. in.  badania i rozwój, kwestie regulacji prawnych, produkcja, obsługa klienta, logistyka, pomoc techniczna i marketing. Skupienie wszystkich tych dyscyplin pod jednym dachem pozwala nam osiągnąć sukces. Optymalne połączenie sił zapewnia wydajność, jak również  stymuluje przedsiębiorczość i innowacyjność.

 

Tożsamość firmy Dopharma:

 • Nasza wizja – Zdrowy inwentarz  – korzystne wyniki
 • Nasza misja – Wykorzystanie wiedzy do poprawy zdrowia zwierząt
 • Nasze motto – Wspólna praca na rzecz sukcesu
 • Istota naszej działalności – Zdrowy inwentarz

Badania i rozwój

Weterynaryjne produkty lecznicze muszą spełniać wymogi prawne w zakresie jakości i bezpieczeństwa zwierząt, ludzi i środowiska. Ponadto, przed wydaniem pozwolenia na dopuszczenie do obrotu należy wykazać ich skuteczność. Również w przypadku nutraceutyków konieczne jest zastosowanie rozwiązań opartych na faktach. Jest to uzasadnione, ponieważ prawidłowo przeprowadzone badania są kluczowe w zapewnianiu zdrowia zwierząt hodowlanych. Posiadamy ogromną wiedzę specjalistyczną i doświadczenie, począwszy od opracowywania preparatów farmaceutycznych po prowadzenie badań w zakresie ich bezpieczeństwa (tolerancja, pozostałości, ekotoksykologia), jak również badań (przed)klinicznych (farmakodynamika, farmakokinetyka i próby terenowe przy współpracy z weterynarzami i rolnikami).

Nasze badania naukowe podlegają oczywiście najwyższym wymogom. Badania są prowadzone w naszych zakładowych  obiektach certyfikowanych wg GLP (Dobrej Praktyki Laboratoryjnej). Dysponujemy dwoma laboratoriami oraz farmą badawczą, co odzwierciedla to, za czym się opowiadamy: łączenie nauki z praktyką. Jako przedsiębiorcy zorientowani na wiedzę łączymy kreatywność ze zdrowym rozsądkiem.

Produkcja

W naszych zakładach produkcyjnych pracujemy według tych samych wysokich standardów. Cenimy sobie dostarczanie wysokiej jakości bezpiecznych produktów. Posiadanie własnego zaplecza produkcyjnego umożliwia nam monitorowanie stosowanych substancji aktywnych i składników.

Nie tylko w pełni przestrzegamy standardów GMP (Dobrej Praktyki Produkcyjnej), lecz bywa, że je ustanawiamy lub idziemy o krok dalej, nieustannie poszukując usprawnień. Przykładów jest wiele: od sterylnych płynów / zawiesin do iniekcji po rozpuszczalne w wodzie proszki, premiksy lecznicze, dodatki uszlachetniających lub roztwory doustne.

Zapewnia to zwierzętom optymalne leczenie w każdej sytuacji.

Zakres produktów

Dopharma oferuje pełny asortyment weterynaryjnych produktów leczniczych oraz pasz uzupełniających.

Nasza oferta obejmuje wyroby mające zastosowanie w zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu zwierząt. W razie potrzeby posiadamy rozwiązania dostosowane dla konkretnych gatunków docelowych.

Nasz asortyment produktów obejmuje:

 • produkty antybakteryjne;
 • produkty przeciwpasożytnicze;
 • produkty przeciwzapalne;
 • hormony;
 • preparaty korygujące;
 • autoszczepionki
 • pasze uzupełniające.

Dzięki szerokiej gamie możliwości jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Obsługa klienta

Bardzo cenimy sobie osobisty kontakt i odpowiednie wsparcie. Nasz zespół ds. obsługi klienta oraz zespół sprzedaży są pierwszymi punktami kontaktu z klientami. Członkowie tych zespołów są dostępni, aby przyjąć Państwa zamówienia lub odpowiedzieć na wszelkie zapytania.

W przypadku bardziej skomplikowanych problemów, zespół ds. obsługi klienta lub zespół sprzedaży skontaktuje Państwa z odpowiednim ekspertem. Zespoły te pełnia funkcję  pomostu między naszymi klientami, a poszczególnymi specjalistami. Reagując na sygnały płynące z rynku, pomagają nam wykorzystać je jako okazję do wprowadzania kolejnych ulepszeń i innowacji.

Logistyka

Jako organizacja chcemy zapewnić naszym klientom pełen zakres usług. Niezawodność dostaw i elastyczność mają kluczowe znaczenie. Nasz Dział Logistyki stanowi ważne ogniwo w łańcuchu optymalnej obsługi. Współpracujemy wyłącznie ze starannie dobranymi partnerami logistycznymi, którzy przestrzegają naszych standardów.

Wsparcie techniczne

Działalność firmy Dopharma jest całkowicie dedykowana zwierzętom gospodarskim. Hodowla zwierząt to sektor, który posiada własną dynamikę, specyficzne problemy i wyzwania. Konieczna jest specjalizacja i poświęcenie, aby wspólnie osiągnąć najlepsze wyniki.

Lekarze weterynarii wchodzący w skład  Zespołu Pomocy Technicznej Dopharma wspierają naszych klientów wiedzą z zakresu weterynarii i znajomością wyrobów. Istnieje możliwość uzyskania informacji na temat określonych chorób, a także prawidłowego podawania naszych produktów. Nasi lekarze weterynarii z Zespołu Pomocy Technicznej Dopharma mają zainteresowania i doświadczenie związane z określonymi gatunkami docelowymi.